ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର, ଚାଲିଛି ଓ୍ୱେଣ୍ଡିଂ ପ୍ଲାନ୍

ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି। ଖବର ଅଛି ଯେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ’ରେ ଅନନ୍ୟା ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଅନନ୍ୟା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ହଟ୍ ଲାଗନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ତାଙ୍କ ବିବାହ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ସେ କହିଥିଲେ ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ବିବାହରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ । ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନକୁ ସମାନ ପରି ଦେଖେ । ତେଣୁ ଯଦି ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡେ, ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ କରିବି । ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଯୋଜନା କରିନାହିଁ ।

ଆଦିତ୍ୟ କହିଥିଲେ ମୁଁ ପରିବାର ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ । ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି- ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ବ୍ୟତୀତ, ଗିଟାର ବଜାଇବା, କ୍ରୀଡା ଏବଂ ଭ୍ରମଣରେ ମୋତେ ଆରାମ ମିଳିଥାଏ । ଯଦି ଜିନିଷଗୁଡିକ ଦେଖିବାର ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବଦଳିଯାଏ । ତେବେ ଏଥିରେ ବହୁତ ଆରାମ ମିଳିଥାଏ ।

ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ସହରର ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇ ରହିଛି । କରଣଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ନାଁ ନେବାରୁ ଅନନ୍ୟା ବ୍ଲଶ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.