ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ୨୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ସାମିଲ ହେବ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ଜାରି ରଖିଛି କ୍ରେଜ

ଆୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀ ୪୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡିକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଆୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ବଜେଟରେ ଫିଲ୍ମ କରିବା ଜୁଆ ଖେଳ ଠାରୁ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ। ତେବେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରାୟ ୭୫ କୋଟି ଇନକମ କରିଥିବା ବେଳେ ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ନିଜର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ୨୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରେ।

ତେବେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କ ଏହି ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରାୟ ୧୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି। ଏହା ସହିତ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୋଟ ରୋଜଗାର ୧୫୦.୫୦ କୋଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ସଂଗ୍ରହ କେବଳ ଭାରତରୁ ଆସିଛି। ତେବେ ୨୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମକୁ ଟିକେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତଥାପି ଯଦି ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସଂଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ୨୫୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିଛି। ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସୋମବାର ତୁଳନାରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରୋଜଗାରରେ ପ୍ରାୟ ୧୫ ପ୍ରତିଶତ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ଯଦି ହ୍ରାସ କେବଳ ୧୦ ପ୍ରତିଶତରେ ସୀମିତ ରହିଥାନ୍ତା ତେବେ ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମର ସଂଗ୍ରହ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା। ତେବେ ପୂର୍ବ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତୁଳନାରେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲ୍ମର ରୋଜଗାର ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଇପାରେ।

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଶୀଘ୍ର ୨୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ଯୋଗଦେବ। ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ପଞ୍ଚମ ଦିନର ସଂଗ୍ରହ ଚଳିତ ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭୁଲ୍ ଭୁଲେୟାଁ ୨ ର ପ୍ରଥମ ଦିନର ସଂଗ୍ରହଠାରୁ ସାମାନ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ। ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରାୟ ୧୫୦ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଛି। ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଏହାର ୧୫୦ କୋଟି ରୋଜଗାରରେ ସାଉଥ ଡବରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି। ଏଥି ସହିତ ହିନ୍ଦୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୩୨. ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଫିଲ୍ମକୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରେଟିଙ୍ଗ ମିଳିଛି। ଦର୍ଶକ ଏହାର VFX କାମକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.