‘ରକି ଔର ରାନୀ କି ପ୍ରେମ କାହାନୀ’ ରେ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ମଲାଇକାଙ୍କ ପୁଅ ଆରହାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ଆରିନ

କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରକି ଏବଂ ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ କେବଳ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ ନାହାଁନ୍ତି, ଅନେକ ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି।ଏଥିରେ ଇବ୍ରାହିମ୍, ଅରହାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଆରିନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ମଲାଇକା ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ରକି ଏବଂ ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ।

ଏପରି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ପିଲା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଆରିନ ଓ ମଲାଇକାଙ୍କ ପୁଅ ଅରହାନ୍ ଖାନ୍ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। କରନ ଜୋହାର ଅନେକ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ କରନ ଜୋହାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରକି ଔର ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି।

Ibrahim
picture credit – NDTV.com

କେବଳ ଇବ୍ରାହିମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଆଉ ୨ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି। ମଲାଇକା ଆରୋରା ଏବଂ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଅରହାନ ଖାନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ପୁଅ ଆରିନ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କରନଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅରବାଜ ଏବଂ ଆରିନ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ରକି ଔର ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାନୀରେ ରଣବୀର ସି, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଶବାନା ଆଜମୀ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି।

ସୋହେଲ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ନିର୍ବାଣ ଖାନ ମଧ୍ୟ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଟାଇଗରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ରକି ଔର ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାନୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲିଆ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ଯୋଡି ପୁଣି ଥରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ଗଲି ବଏ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ ୨୦୨୩ ଫେବୃଆରୀ ୧୦ ରେ ବଡ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.