ମିର୍ଜାପୁର ୩ ରୁ ଆସିଲା ଗୁଡୁ ପଣ୍ଡିତଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ସିରିଜ୍

ମିର୍ଜାପୁର ୩ ଘୋଷଣା ହେବା ଦିନଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାର ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। କାରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଜାଗା ତିଆରି କରିଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଡୁ ପଣ୍ଡିତ ଅର୍ଥାତ୍ ସିରିଜର ଅଭିନେତା ଅଲି ଫାଜଲଙ୍କ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢ଼ାଇଛି।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ali fazal (@alifazal9)


ଲୋକମାନେ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମିର୍ଜାପୁରର ତୃତୀୟ ସିଜନ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବ ସିଜିନ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇବା ପରେ, ନିର୍ମାତାମାନେ ‘ମିର୍ଜାପୁର ୩’ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସିରିଜର ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଅଭିନେତା ଅଲ୍ଲୀ ଫାଜଲ୍ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଗୁଡୁ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତା ଅଲି ଫାଜଲ।

ସେ ନିଜ ଚରିତ୍ର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ‘ମିର୍ଜାପୁର’ ବିଷୟରେ ଏପରି କିଛି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯାହା ପଢ଼ିବା ପରେ ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଏହି ବ୍ଲାକ ଆଣ୍ଡ୍ ହ୍ୱାଇଟ୍ ଚିତ୍ରରେ ଅଲି ଫଜଲ ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ବସିଥିବା ଏକ ତୀବ୍ର ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ସହିତ କ୍ୟାମେରାରେ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି।

ସେ ଲେଖିଥିବା କ୍ୟାପସନକୁ ୟୁଜର ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ମିର୍ଜାପୁରର ପ୍ରଥମ ସିଜିନ ୨୦୧୮ ରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜିନ ୨୦୨୦ ରେ ଆସିଥିଲା। ଏହା ଏକ କ୍ରାଇମ୍ ଥ୍ରୀଲର୍ ସିରିଜ୍, ଯାହାର ଚରିତ୍ରଗୁଡିକ ଭଲ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଭାଗର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.