‘ଲାଇଗର’ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚରେ ୧୯୯ ଟଙ୍କିଆ ଚପଲ ପିନ୍ଧି ପହଞ୍ଚିଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡା, ଏବେ ହେଉଛନ୍ତି ଟ୍ରୋଲ

ରିଲିଜ ହୋଇଛି ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଅଭିନିତ ଫିଲ୍ମ `ଲାଇଗର’ର ଟ୍ରେଲର। ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ହୋଇଛି ଏହି ଟ୍ରେଲର। ଫିଲ୍ମରେ ଏମଏମଏ ଫାଇଟର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଦେବେରକୋଣ୍ଡା। `ଲାଇଗର’ ଜରିଆରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଦେବେରକୋଣ୍ଡା ଏବେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପାଇଁ କଡା ଟକ୍କର ହେବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଇଗର’ର ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ପରେ ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଚପଲ ଉପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ନଜର ପଡିଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଜୟଙ୍କ ଏହି ସରଳ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ‘ଲାଇଗର’ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଚପଲରେ କାହିଁକି ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି ସେ ନେଇ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ହରମାନ କୋର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଇଭେଣ୍ଟରେ ୧୯୯ ଟଙ୍କାର ଚପଲ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇରେ ଲାଇଗର ଟ୍ରେଲରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଜୟ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବିଜୟଙ୍କ ଲୁକ୍ ଉପରେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଭାଇ କା ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦେଖୋ, ଏଇସା ଲଗରାହ ହେଁ, ୟେ ମେରେ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ପର ଆୟା ହେ ନା ମେଁ ଉନକେ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ପର ଆୟା ହୁଂ “। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ଅଭିନେତା ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରାଯାଇଥିଲା।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Celebs Ark (@celebs.ark)

ବିଜୟଙ୍କ ଲାଇଗର’ ପ୍ରମୋସନ ବିଷୟରେ ହରମନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜୟଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଡିଜାଇନର୍ ତାଙ୍କ ସହ ନିରନ୍ତର ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁ ଏହି ଲୁକକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନ ଷ୍ଟାଇଲ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ଚରିତ୍ରର ନିକଟତର ରଖନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ସରଳ ରଖନ୍ତି।

ରଣଭୀର ସିଂ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଚପଲ ପାଇଁ ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଖି ବିଜୟଙ୍କ ଚପଲ ଉପରେ ପଡିଥିଲା, ସେ ଥଟ୍ଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି, ‘ଭାଇଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଦେଖ, ଦେଖାଯାଉଛି ସେ ମୋର ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ନା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚକୁ ଆସିଛି।’

Leave A Reply

Your email address will not be published.