ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ପରେ ଏବେ ରାଘବଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଶେହଜାନ୍‌, ଗୁଜବକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ପୁଣିଥରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି ଶେହଜାନ୍‌ ଗିଲ୍‌। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଯିବା ପରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ କାମକୁ ଫେରିଥିଲେ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେହନାଜ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ଖବର ଆସିଛି । ଯାହା ସବୁଆଡେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । କୁହାଯାଉଛି କି ଶେହନାଜ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଜଣେ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଶେହଜାନ୍‌ ଆଜିକାଲି ଜଣାଶୁଣା ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ହୋଷ୍ଟ ରାଘବ ଜୁୟାଲଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେହଜାନ୍‌ ଏହି ଗୁଜବ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ କଭି ଇଦ୍ କଭି ଦିୱାଲୀଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶେହଜାନ୍‌ ଏବଂ ହୋଷ୍ଟ ତଥା ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ରାଘବ ଜୁୟାଲ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କଭି ଇଦ୍ କାବୀ ଦିୱାଲିରେ ଶେହଜାନ୍‌ ସହ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ,ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢୁଥିବାର ଜଣାପଡିଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ରାଘବ ଜୁୟାଲ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଶେହଜାନ୍‌ ଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ- ‘ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ମିଥ୍ୟା । ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ। ଏହି ଗୁଜବକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ। ତେବେ ଶେହଜାନ୍‌ ଗିଲ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଉଭୟ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ 13’ ସିଜିନରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ ଶେହଜାନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଯଦି ଆମେ ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାଇଜାନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଶେହଜାନ୍‌ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପୂଜା ହେଗଡେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.