କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ପରେ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ ଘୋଷଣା, ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲ୍ସ

ଫିଲ୍ମ କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ସଫଳ ହେବା ପରେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲ୍ସ। କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ସଫଳତା ପରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହାର କାହାଣୀ କ’ଣ ହେବ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିବେକଙ୍କ ଏହି ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ କଶ୍ମୀର ଫାଇଲଲ୍ସ୍ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ। ବଡ଼ ପରଦାରେ କଶ୍ମୀରୀ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦୟତାର ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ କାହାଣୀ ଉପସ୍ଥାପନ କରି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିବେକ ରଂଜନ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରିଥିଲେ। ଛୋଟ ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ ରୋଜଗାରର ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏପରି ସଫଳତା ଦେଖିବା ପରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ଏବେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ ପରେ ବିବେକ ରଂଜନ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲ୍ସ୍ ତିଆରି କରିବା କଥା କହିଛନ୍ତି। ବିବେକ ରଂଜନ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟାଇଟଲ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲ୍ସ୍’। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ସେହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ମୁଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି। ଗତ ୪ ବର୍ଷ ଧରି, ଆମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନ୍ତରିକତା ସହିତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲୁ, ଯାହାର ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆଜି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକ । କଶ୍ମୀରୀ ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କରାଯାଇଥିବା ଜନଶୁଣାଣି ଏବଂ ଅନ୍ୟାୟ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ କହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ମୋର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Delhi files
picture credit- opindia

ତେବେ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କ’ଣ ଦେଖାଇବେ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ହେଲେ ଅନେକ ଲୋକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିବା ଦଙ୍ଗା ଓ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ବିଷୟରେ କାହାଣୀ ଦେଖାଇ ପାରନ୍ତି । ଏମିତିକି ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ରାଜନେତାଙ୍କର ଗୁମର ଖୋଲିବା ନେଇ କଥା ଉଠୁଛି ଓ ଏହା ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀର ତତ୍କାଳୀନ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଶାସନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଟୁଇଟ୍ ରେ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର #TheDelhiFiles ତିଆରି କରିବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କର ଏହି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। ଏମିତିକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏବେଠାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଦିଲ୍ଲୀ ଫାଇଲରେ ଖାସ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ ବୋଲି ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ କିଛି ଲୋକ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କୁ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.