ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଇ ଯାଇଛି ବର କନ୍ୟାଙ୍କ ନାଚ, ଥରେ ଦେଖି ମଜା ନିଅନ୍ତୁ

ସୁଖବିର ସିଂହଙ୍କ ଓ ହୋ ହୋ ହୋ ଗୀତ ହେଉ ଅବା ଜଟ୍ଟ କା ଛୋରା ଗୀତ ହେଉ । ବିବାହ ଓ ପାର୍ଟି ଗୁଡିକରେ ପଂଜାବୀ ଗୀତ ହିଁ ଛାୟାଇ ରହିଥାଏ । ଏଇ ନିକଟରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ । ଯେଉଁଥିରେ ବର- କନ୍ୟା ଉଭୟେ ଏକ ହିଟ ପଂଜାବୀ ଗୀତାରେ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତିକି ତାଙ୍କ ଯୋଡି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସୁପରହିଟ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଯୋଡି ଲୋକପ୍ରିୟ ପଂଜାବୀ ଗୀତ “ମୁଣ୍ଡିଆ ତୋ ବଚ କେ” ଗୀତ ଉପରେ ସାନଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ବି ଅନୁମାନ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ କିଏ କାହାକୁ ମାତ ଦେଉଛି ।

 

ଏହି ଭିଡିଓ ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ପେଜ “ବଲିଉଡ କୋରିଓଗ୍ରାଫି” ରେ ହିଁ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ଏହି ଛୋଟିଆ କ୍ଲିପରେ ସୋନି ଓ ଈଶାନ ନିଜ ପଙ୍କ୍ସନରେ ମହାଧୁନରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସୋନୀ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫ୍ଲୋରାଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯେବେକି ବର ସେମି ଫରମାଲ ଡ୍ରେସରେ ଖୁବ କମାଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ କନ୍ୟା ଜଣଙ୍କ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏହାର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ବର ନାଚୁଛନ୍ତି ।

ଖୁବ ବଢିବା ଅଣ୍ଡାରେ ଭାଙ୍ଗଡା ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତରେ ଷ୍ଟେପିସ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣି ନେଇଛି । ଯେବେ କନ୍ୟା ନାଚୁଛି ସେବେ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ହିଁ କେବଳ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ଏହି ମଜାଦାର ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ରିଲକୁ ୯୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମିଳିସାରିଥିବା ବେଳେ ୧୪ ଲକ୍ଷ ଭିୟୁଜ ବି ମିଳିସାରିଲାଣି । ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଏହା ଉପରେ ନିଜ ମତାମତ ବି ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେବେକି ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- କ୍ଷମା କରିବେ ଈଶାନ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ତ ମୋ ଭଉଣୀ ହିଁ ଜିତି ନେଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.