ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ

ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁଲାଇ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଏହି ମାସରେ ପ୍ରଭୁ ଶିବ ଶଙ୍କରଙ୍କ କୃପା ନିଜ ଭକ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ତେବେ କେବେ ଶିବଙ୍କର ନୁହେଁ ମହାବୀର ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ କିଛି ରାଶି ଉପରେ।ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ୩ ଟି ରାଶି ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ। ମଙ୍ଗଳବାର ହନୁମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଦିନ ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସବୁ ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ।ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏହି ମାସରେ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ରହିଛି।

ମେଷ :

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହନୁମାନଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ମଙ୍ଗଳ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ମଜବୁତ କରିବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।କୁହାଯାଏ ଯେ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଠିକ୍ କରି ହୁଏ।

ସିଂହ :

leo
picture credit – Times of India

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବଜରଙ୍ଗବାଲି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ଅନୁଗ୍ରହ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ। ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ମଜବୁତ କରିବା ଏବଂ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।

କୁମ୍ଭ:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରଅନୁଯାୟୀ , କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହନୁମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ହାତରେ ରଖିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି। ହନୁମାନଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରହିଥାଏ। ତେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହନୁମାନଙ୍କ ବ୍ରତ ପୂଜା କରିବା ଦରକାର।

Leave A Reply

Your email address will not be published.