ଅଗଷ୍ଟ ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ରାଶିମାନେ କରିବେ ଉନ୍ନତି

ନିଜର ଦିନ କିପରି କଟିବ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶି ଫଳ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବା ଦରକାର। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ସତର୍କ ହୋଇ ନିଜର କାମ କରି ପାରିବେ। ଅଗଷ୍ଟ ମାସର ସାପ୍ତାହିକ ରାଶି ଫଳ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଗଷ୍ଟ ୧ ରୁ ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମେଷ, ବୃଷ, ମିଥୁନ, କର୍କଟ, ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଅଛି। ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏହି ଦିନ ଶ୍ରାବଣର ତୃତୀୟ ସୋମବାର।

ମେଷ – ଏହି ସପ୍ତାହ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଶିକ୍ଷା, ବୃତ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି। ଘରକୁ ଟଙ୍କା ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମିଥୁନ – ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବୃତ୍ତିରେ ଅଗ୍ରଗତି ଆଣିବ। ଆପଣ ବିଦେଶୀ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଜାରି ରହିବ। କିଛି ନୂଆ କରିବାର କଳ୍ପନା ମନକୁ ଆସିପାରେ। ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ।

aries
picture credit- yourtango

ବୃଷ – ଶ୍ରବଣ ମାସର ତୃତୀୟ ସୋମବାର ଠାରୁ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ପରିବାରଠାରୁ ଅଫିସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

କର୍କଟ – ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆଣିବ। ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କେତେକଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ କିନ୍ତୁ ଭୟ କରିବାର କିଛି ନାହିଁ। ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଦିନରେ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।

ସିଂହ – ରାଶିଫଳ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଆଣିଦେଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜକୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

leo
leo

କନ୍ୟା- ଏହି ସପ୍ତାହ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ସଫଳତା ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ। ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ଵ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଖୁସି ହେବେ। ଏହି ସପ୍ତାହ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ। ମଧୁରତା ଏବଂ ପ୍ରେମ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସ୍ଥାନାନ୍ତରର ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.