ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଡେ, ସାଓମିର ଏହି ଫୋନରେ ରହିଛି ୧୧,୦୦୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି

ଯଦି ଆପଣ ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି ଆମାଜନ ବିଗ୍ ସେଲ୍। ତେବେ ଏହି ବିକ୍ରୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ସାଓମି ଫୋନ୍ କିଣିବାର। ଏହି ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ସାଓମିର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ପ୍ରାୟ ୧୧,୦୦୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି।

ଏହି ବିକ୍ରୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡ ସହିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ରିହାତି ସହିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି । ଏହି ବିକ୍ରୟ ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଏହି ବିକ୍ରୟ କେବଳ ପ୍ରାଇମ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ, ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି ଆପଣ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ସଦସ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସପିଂ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଅଫର ପାଇବେ ନାହିଁ।

ଆମାଜନର ଏହି ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ସାଓମି ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ ଭଲ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ଜିଆଓମିର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ୧୧,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ସହିତ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରେଡମି K50i କୁ ମଧ୍ୟ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତିରେ କିଣି ପାରିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା Xiaomi ର କେଉଁ ଫୋନରେ ରିହାତି ମିଳୁଛି?

ଜୁଲାଇ ୨୫ ରେ ସାଓମି ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ରହିଛି ବହୁତ ରିହାତି। ଏହି ବିକ୍ରିରେ IoT ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ Xiaomi ଏହାର ଫୋନ୍ ପାଇଁ ରିହାତି ଘୋଷଣା କରିଛି। ଆମାଜନର ପ୍ରାଇମ ଡେ ବିକ୍ରୟ ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ସାଓମିର ଡିଭାଇସରେ ଉପଲବ୍ଧ ରିହାତିର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ ଯାହା ‘ସାଓମି ଡେ’ ବିକ୍ରିରେ ଜୁଲାଇ ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ।

ଏହି ବିକ୍ରିରେ, ଏସବିଆଇ ଏବଂ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ୨୫ ଜୁଲାଇରେ ୬,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୁପନ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୧, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। 120W ଚାର୍ଜିଂ ସହିତ Xiaomi 11T Pro ୨୯,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଏହି ସେଲରେ Xiaomi 11T Pro କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଜେବେକି ଭାରତରେ ଏହି ଫୋନ୍ ର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୩୯ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା । ଏଥିରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 888 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ 108 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 120Hz ସତେଜ ହାର ସହିତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରହିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସାଓମି 12 ପ୍ରୋ ୧୧,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ସହିତ ୫୧,୯୯୯ ଟଙ୍କା କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ। ଏଥିରେ 50Mp + 50Mp + 50Mp ର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି ଏବଂ 120W ଚାର୍ଜିଂ ସହିତ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 8 ଜେନ 1 ପ୍ରୋସେସର ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ।
ତେବେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଫୋନରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଫର ରହିଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.