ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେ: ଆଇଫୋନ୍ 13 ରେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ରିହାତି, ତୁରନ୍ତ ଉଠାନ୍ତୁ ଲାଭ

iPhone କିଣିବାକୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି। ତେଣୁ ଆପଣ ଯଦି ଆଇଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେ ବିକ୍ରି ଅଗଷ୍ଟ ୬ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଅନେକ ରୋମାଞ୍ଚକର ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ବିକ୍ରୟ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ରିହାତିରେ ଆଇଫୋନ୍ 13 କିଣିପାରିବେ। ଏହା ଏକ ଅଫର ଯାହା ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ କେବେବି ହାତ ଛଡା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ଆପଲ୍ ଆଇଫୋନ୍ 13 ଅଫର୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେରେ ଆପଣ କିଣି ପାରିବେ। ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ଜାଣିଥିବେ, ଆମାଜନ ଗ୍ରେଟ୍ ଫ୍ରିଡମ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରୟ ୬ ଅଗଷ୍ଟ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆମାଜନ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆଜିଠାରୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ ବିଲିୟନ ଡେ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଯଦିଓ ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ବା ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଉପରେ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି, ଆଜି ଆମେ ଆପଲର ସର୍ବଶେଷ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଇଫୋନ୍ 13 ରେ ଉପଲବ୍ଧ ରିହାତି ବିଷୟରେ କହୁଛୁ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଅଫର ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି। ଶସ୍ତା ଆଇଫୋନ୍ 13 କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣକଂ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆଇଫୋନ୍ 13 ର ୧୨୮ ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯାହାର ଲଞ୍ଚ ମୂଲ୍ୟ ୭୯,୯୦୦ ଟଙ୍କା ।

ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ୭ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପରେ ୭୩ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଆଇସିଆଇସିଆଇ (ICICI) ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ଦେୟ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆହୁରି ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ମିଳିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ୭୧,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ।

ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ଆଇଫୋନ୍ 13 ରେ ସବୁଠୁ ବଡ ରିହାତି। ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ଫୋନ୍ ବଦଳରେ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ୧୯ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ବିନିମୟ ଅଫରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୭୧ ହଜାର ୯୯୯ ରୁ ୫୨,୯୯୯ ଟଙ୍କାକୁ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ଆପଣ ଏହି ଡିଲରେ ୨୬,୯୦୧ ଟଙ୍କା ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। ଆଇଫୋନ୍ 13 ର ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିଛି। ଏହି ଡିଲରେ ଆଇଫୋନ୍ 13 ର 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ A15 ବାୟୋନିକ୍ ଚିପ୍ ଉପରେ କାମ କରେ।

5G ସେବା ସହିତ ଏହି ଆଇଫୋନ୍ 13 ଏକ 6.1-ଇଞ୍ଚ୍ ସୁପର ରେଟିନା XDR ଡିସ୍ପ୍ଲେ ସହିତ ଆସିଥାଏ। କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହାର ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଉଭୟ ସେନ୍ସର 12MP ଏବଂ ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ 12MP। ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ସେବା ସହିତ ଏହି ଫୋନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷର ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ୱାରେଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.