ମାର୍କେଟ ହଲଚଲ୍ କରିବ ଏହି ଚମତ୍କାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍: ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖିକି ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି ‘ଚୁରା ଲିୟା ହେ ତୁମନେ ଯୋ ଦିଲକୋ’

ଇନଫିନିକ୍ସ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ଭାରତରେ ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Play ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ହଟ୍ 12 ସିରିଜର ଏକ ନୂତନ ସଦସ୍ୟ ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Pro ଶୀଘ୍ର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଏକ ମାଇକ୍ରୋ ସାଇଟ୍ ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ ଅନଲାଇନ୍ ହୋଇଛି, ଯାହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Pro ଅଗଷ୍ଟ ୨ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଲଞ୍ଚ ମାଇକ୍ରୋ-ସାଇଟ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ ଏବଂ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Pro ର ଚମତ୍କାର ଫିଚର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

Infinix Hot 12 Pro ଡିଜାଇନ୍: ଟିଜରରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କଲର୍ ଅପ୍ସନ୍ ରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଛି। ଆମେ ଆଶା କରିପାରିବା ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ଅତିରିକ୍ତ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ବାହାର କରିବ।କ୍ୟାମେରା ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଡିଭାଇସର ପଛ ପ୍ୟାନେଲର ଉପର ବାମ କୋଣରେ ରହିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ରିଡର୍ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ପାୱାର ଏବଂ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ରକର୍ସ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅବସ୍ଥିତ। ତଳ ଧାରଟି ଚାର୍ଜିଂ ପୋର୍ଟ ଏବଂ ୩.୫ମିମି ଅଡିଓ ଜ୍ୟାକ୍ ଅଛି ।

Infinix Hot 12 Pro ର ସ୍ବତନ୍ତ୍ରତା : ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Proରେ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ନଚ୍ ସହିତ ୬.୬ ଇଞ୍ଚର ଡିସ୍ ପ୍ଲେ ସ୍କ୍ରିନ, 90Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ଏବଂ 180Hz ଟଚ୍ ସାମ୍ପଲିଙ୍ଗ ରେଟ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 128GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ UFS 2.2 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ 8 ଜିବି ରାମ୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Pro ର ଡୁଆଲ୍-ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସିଷ୍ଟମରେ f / 1.6 ଆପେଚର ସହିତ 50MP ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବ ।

Infinix Hot 12 Pro ର ବ୍ଯାଟେରୀ : ଇନଫିନିକ୍ସ ହଟ୍ 12 Proରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିବ । ଏହା ନିଃସନ୍ଦେହରେ 18W ଶୀଘ୍ର ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଇନଫିନିକ୍ସରୁ ଆସୁଥିବା ହଟ୍ ସିରିଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଡାଟା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ଏବଂ ଚାର୍ଜିଂ ପାଇଁ ଏକ ଟାଇପ୍-ସି ସଂଯୋଗ ବ୍ୟବହାର କରିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.