ବଡ଼ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ: Infinix ର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା 6GB RAM ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପ୍ରଥମ ସେଲ୍, ୨୭୮ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ। କାରଣ ଇନଫିନିକ୍ସର ଶସ୍ତା 6 ଜିବି ରାମ୍ ଫୋନର ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରୟ ଆଜି ୨୭୮ ଟଙ୍କାରେ ହେବ। ଆଜି ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଥର କ୍ରୟ ପାଇଁ ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ ପ୍ଲସ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟା ଠାରୁ ଏହି ଫୋନ୍ ବିକ୍ରି ହେବ। ଏହା ଉପରେ ଉପଲବ୍ଧ ସମସ୍ତ ଅଫର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବା ଦରକାର୍।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ଲାଇନ୍ଅପ୍ ଅଧୀନରେ କମ୍ପାନୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ହେଉଛି ଏହି ଫୋନ୍। ସ୍ମାର୍ଟ 6 ପ୍ଲସ୍ ହେଉଛି ଏଣ୍ଟ୍ରି ସ୍ତରୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ହେଲିଓ G25 ସଞ୍ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଏକ ବଡ ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ ପ୍ଲସ୍ ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରୟ ଅଫରଗୁଡିକ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ସ୍ମାର୍ଟ ପ୍ଲସ୍ କିଣିବାରେ ଆପଣ ୫ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବେ।

ଯେତେବେଳେ କି, ଯଦି ଆପଣ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ଫୋନ୍ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୭୫୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ମିଳିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ମିଳିବ। ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଫୋନକୁ ୨୭୮ ମାସିକିଆ EMI ରେ କିଣି ପାରିବେ। ଫୋନରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇଛି।

ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ 6 ପ୍ଲସର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନରେ 6GB RAM ପାଇବେ ୭,୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ। ଏହି ଫୋନରେ 6.82-ଇଞ୍ଚ HD + ଡ୍ରପ୍ ନଚ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଏହାର ଡିସପ୍ଲେ ପିକ୍ ବ୍ରାଇଟନେସ୍ ହେଉଛି 440 ନଟ୍। ବଜେଟ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ରହିଥିବା ଏହି ଫୋନରେ 3 ଜିବି ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଅଛି ଯାହାକି 3 GB ରିଅଲ୍ ଅର୍ଥାତ ମୋଟ 6 GB RAM। ଏହି ଫୋନ୍ ସ୍ମାର୍ଟ 6 ପ୍ଲସ୍ ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G25 ଚିପସେଟ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ। ଫୋନକୁ ପାୱାର ଦେବା ପାଇଁ ଏଥିରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ବ୍ୟାଟେରୀ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପାୱାର ମାରାଥନ୍ ଫିଚର୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଯାହାକି ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ଲାଇଫ ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ।

ଫୋନର ପଛ ଭାଗରେ ଡୁଆଲ୍ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ ଏବଂ ଏକ ଗଭୀରତା ଲେନ୍ସ ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ସେହି ସମୟରେ, ସେଲଫି ପାଇଁ ଆପଣ ଏଥିରେ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ଡୁଆଲ୍ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ୍ ଅଛି। ଫୋନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଆପଣ ଫୁଲ୍ HD ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.