କଷ୍ଟମାଇଜେସନ୍: ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଫୋନ୍ କିଣିପାରିବେ ନିଜ ନାମ ସହିତ, ଏହି କମ୍ପାନୀ ଯୋଗାଉଛି ସୁବିଧା

ଫୋନ୍ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡ଼ିକ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁବିଧା ଆଣୁଛନ୍ତି। ଏମିତିକି ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ନାମରେ ଫୋନ୍। ଭାରତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲାଭା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ଫୋନ୍ ଲାଭା ଅଗ୍ନି 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ନିଜର ନାମ ଲେଖାଇବା ପାଇଁ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ Lava Agni 5G ମୋବାଇଲରେ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଜର୍ସି ପରି ନାମ ପ୍ରିଣ୍ଟ କରିପାରିବେ।

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟମାଇଜେସନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଖୁସି ଖବର। ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଲାଭା ଅଗ୍ନି 5G ମୋବାଇଲରେ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଜର୍ସି ପରି ନାମ ପ୍ରିଣ୍ଟ କରିପାରିବେ। ଏହି କଷ୍ଟମାଇଜେସନ୍ ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ ସବୁଠାରୁ ଅନନ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫୋନରେ ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଲେଖା ହେବାର ଫିଚର୍, ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

କମ୍ପାନୀ ଅନୁଯାୟୀ, ନୂତନ କଷ୍ଟୋମାଇଜେସନ୍ ଫିଚର୍ ହେଉଛି ଲାଭା ଠାରୁ ଆସିଥିବା ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତିଗତକରଣ ଡିଜାଇନ୍ ବା ଫିଚର୍। ଏହାକୁ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟରୁ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଯାଇ ଡିଭାଇସରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ନାମ, ଆପଣଙ୍କ ଇ-ମେଲ୍ ଆଇଡି, ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ OTP ଭଳି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଫୋନ୍ କିଣି ପାରିବେ। ତେବେ ଖୁଚୁରା ଦୋକାନରୁ କ୍ରୟ ସମୟରେ ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ କି ନାହିଁ କମ୍ପାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ।

ଲାଭା ଅଗ୍ନି 5G ର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଲାଭା ଅଗ୍ନି 5G ଏକ 6.78-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD + IPS LCD ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ 90Hz ସତେଜ ହାର ଏବଂ 91.7 ପ୍ରତିଶତ ସ୍କ୍ରିନ୍-ଟୁ-ବଡି ଅନୁପାତରେ ଚିତ୍ରିତ। ଏହି ଫୋନରେ ମିଡିଆଟେକ୍ ଡାଇମେନସିଟି 810 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ 8 ଜିବି ରାମ୍ ଏବଂ 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି। ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇପାରିବ। ଫୋନରେ ଚାରୋଟି କ୍ୟାମେରା ଉପଲବ୍ଧ, ଯେଉଁଥିରେ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ଲେନ୍ସ, ପାଞ୍ଚ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଏବଂ ଦୁଇଟି ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଡିପ୍ ଏବଂ ମାକ୍ରୋ ସେନସର ଦିଆଯାଇଛି। ସେଲଫି ପାଇଁ ଏହି ଫୋନରେ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଲାଭା ଅଗ୍ନି 5G 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ ଏବଂ 30W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ। ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୨୩,୯୯୯ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଅଫର ଏବଂ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପରେ ଏହାକୁ ଆପଣ ୧୭,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.