ନୋକିଆ ଲଞ୍ଚ କଲା ଚାରି ହଜାରରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟର ଫୋନ୍, ଲମ୍ବା ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଫିଚର୍

ଯେତେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ ହେଉଛି ସବୁ ଫୋନର ଫିଚର୍ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକେ ନୋକିଆ ଫୋନ୍ ପସନ୍ଦ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। କାରଣ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ରହେ। ସେଥିପାଇଁ ତ କିଛି ୟୁଜର ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ କିଣି ସରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଛୋଟୋ ନୋକିଆ ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏମିତିକି ବର୍ତ୍ତମାନ ନୋକିଆର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ସାରିଛି। ତେବେ ନୋକିଆ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଆଉ ଏକ ବେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ଫିଚର୍ ଥିବା ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ନୋକିଆ 8210 4G ସିରିଜ୍ 30+ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମରେ କାମ କରେ, ଏହାର 3.8 – ଇଞ୍ଚ QVGA ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି । ଫୋନରେ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ V5 ର ସମର୍ଥନ ସହିତ ନୋକିଆର ଲୋକପ୍ରିୟ ସ୍ନେକ୍ ଗେମ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନୋକିଆ ଏହାର ନୂତନ ଫିଚର ଫୋନ୍ ନୋକିଆ 8210 4G ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ନୋକିଆ ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ଏବଂ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ବଜାରରେ ନୋକିଆ 8210 4G କୁ ପରିଚିତ କରିଛି। ଫୋନ୍ ସିରିଜ୍ 30+ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମରେ କାମ କରେ, ଏଥିରେ 3.8-ଇଞ୍ଚ QVGA ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଏହି ଫୋନରେ ଆପଣ କେଉଁ ଫିଚର୍ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ନୋକିଆ 8210 4G ନୋକିଆର ଫିଚର ଫୋନ୍ ନୋକିଆ 8210 4G ର ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୩,୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଫୋନକୁ ଡାର୍କ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ରେଡ୍ ଶେଡ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ପରିଚିତ କରାଯାଇଛି। ନୋକିଆ 8210 4G ନୋକିଆ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଆମାଜନରୁ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। କମ୍ପାନୀ ଫୋନ୍ ସହିତ ଏକ ବର୍ଷର ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ୱାରେଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି।

ନୋକିଆ 8210 4G ର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ନୋକିଆ ଫୋନରେ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ସପୋର୍ଟ ସହିତ 3.8-ଇଞ୍ଚ QVGA ଡିସ୍ପ୍ଲେ ଅଛି। ଫୋନରେ 48 MB ର ଷ୍ଟୋରେଜ୍ କ୍ଷମତା 128 MB RAM ସହିତ ଅଛି, ଯାହା ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ 32 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ। ୟୁନିସରେ T107 ସଞ୍ଚାଳକ ବା ପ୍ରୋସେସର୍ ଫୋନରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଫୋନ୍ ସିରିଜ୍ 30+ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମରେ କାମ କରେ। ନୋକିଆ 8210 4G ରେ ଏକ 0.3 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ସେନସର ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।

ନୋକିଆ 8210 4G ରେ 1450mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଉପଲବ୍ଧ। କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହା ଥରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରାୟ ୨୭ ଦିନର ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ସମୟ ପାଇପାରିବ। ସଂଯୋଗୀକରଣ ବା କନେକ୍ଟିଭିଟି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଫୋନରେ FM ରେଡିଓ, MP3 ପ୍ଲେୟାର, 3.5 mm ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋ USB ପୋର୍ଟ ଅଛି। ଏହା ସହିତ ଫୋନରେ ସାପ, ଟେଟ୍ରିସ୍, ବ୍ଲାକ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଭଳି ଖେଳ ସହିତ ଏଲଇଡି ଟର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଫୋନର ଓଜନ 107 ଗ୍ରାମ। ତେବେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ନିଜ ଗ୍ୟାଜେଟରେ ସାମିଲ୍ କରି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.