Realme ର ବଡ଼ ଅଫର: ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୧୬ ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ଉପଲବ୍ଧ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫିଚର୍

ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଗ୍ୟାଜେଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫୋନ୍ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ। Realme ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ବିକ୍ରୟ ରିଅଲମି ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ଡେ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଆପଣ କମ୍ପାନୀର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ୧୬,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇବେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରିଅଲମି ନିକଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ରିଅଲମି GT Neo 3T ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିକ୍ରିରେ ବିପୁଳ ରିହାତି ସହିତ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ।

ରିଅଲମି ଏହି ବିକ୍ରୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ ରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବ। ବିକ୍ରୟ ଅଧୀନରେ କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ସହିତ ରିଅଲମିର ଉତ୍ପାଦ ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ତେବେ ଆମାଜନର ଆମାଜନ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ୨୦୨୨ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେ ୨୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ସେଲ୍ ସମୟରେ ରିଅଲମିର ଏହି ସେଲ୍ ଉପରେ ଫାଇଦା ନିଆଯାଇପାରବ।

ରିଅଲମି ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ଡେ ବିକ୍ରିରେ କମ୍ପାନୀର ନୂଆ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଫୋନ୍ Realme GT Neo 3T ବଡ଼ ରିହାତି ସହିତ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହି ଫୋନ୍ ୧୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଲଞ୍ଚ ହୋଇ କରାଯାଇଛି। ଏହାର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୨୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫୋନ୍ ରିଅଲମି ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ୭ ହଜାର ରିହାତିରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଏହି ଫୋନରେ 6.62 ଇଞ୍ଚ୍ ଫୁଲ୍ HD ପ୍ଲସ୍ E4 AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଯାହା 120Hz ସତେଜ ହାର। ଏହି ଫୋନରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 870 ପ୍ରୋସେସର୍ ମଧ୍ୟ 8GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR4x RAM ଏବଂ 5GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗତିଶୀଳ RAM ସହିତ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଛି।

ରିଅଲମି ଏହି ବିକ୍ରିରେ ରିଅଲ୍ ଜିଟି 2 ପ୍ରୋ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ସହିତ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୪୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ ୨୬,୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ୧୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ସହିତ କିଣି ପାରିବେ। ରିଅଲମି ଜିଟି 2 ପ୍ରୋରେ 6.7-ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 8 ଜେନ 1 ପ୍ରୋସେସର୍ ଅଛି। 5G ସଂଯୋଗ ଥିବା ଏହି ଫୋନ୍ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ପାଇଥାଏ

Realme Narzo 50 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ୧୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ, ଆପଣ 4 GB RAM ସହିତ 64 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇବେ। ଏହି ଫୋନରେ ମିଡିଆଟେକ୍ ଡାଇମେନସିଟି 810 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ 6.6-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ସୁପର AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, 6 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR4x RAM ଏବଂ 128 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଉପଲବ୍ଧ। ଫୋନରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡୁଆଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଉପଲବ୍ଧ। ରିଅଲମି ନାରଜୋ 50 5G 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ ଏବଂ 33W ଡାର୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.