୨,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତିରେ ପାଇବେ Realme Pad X, ରହିଛି ଦମଦାର ଫିଚର୍

ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ୟାଡ୍ କିଣିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। ରିଅଲମି ପ୍ୟାଡ୍ X ର ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହାର ଆରମ୍ଭ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା। ଆପଣ ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ସହିତ ପ୍ୟାଡ୍ କିଣିପାରିବେ। କମ୍ପାନୀର ଏହି ପ୍ୟାଡ୍ 6 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ RAM ଏବଂ ଅନେକ ଭଲ ଫିଚର୍ ଦେଉଛି। ରିଅଲ୍ମି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପ୍ୟାଡ୍, ୱାଇ-ଫାଇ ସଂଯୋଗ ସହିତ ଆସିବ।

ଏହାର 4GB + 64GB ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 5G ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ୨୫,୯୯୯ ଟଙ୍କା। ଟାବଲେଟର ଅନ୍ୟ ଏକ 5G ଭାରିଆଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ 6GB RAM ଏବଂ 128GB ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୨୭,୯୯୯ ଟଙ୍କା। କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଅଫଲାଇନ୍ ଲୋକାଲ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ ଗ୍ଲାସିଅର୍ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ଗ୍ଲୋଇଙ୍ଗ୍ ଗ୍ରେ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ସହିତ ଏହି ଟ୍ୟାବ୍ କିଣିପାରିବେ।

ଆପଣ ପ୍ରାୟ ୨,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ସହିତ ଏହି ଟ୍ୟାବ୍ କିଣିପାରିବେ। ରିହାତି ଅଫର SBI ଏବଂ HDFC କାର୍ଡ ଧାରକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି।ଆପଣ ଏହି ପ୍ୟାଡକୁ ପେନ୍ସିଲ୍ ସହିତ ୫,୪୫୫ ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟ କିବୋର୍ଡ ସହିତ କିଣିପାରିବେ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୪,୯୯୯ ଟଙ୍କା ସହିତ ଆସିଥାଏ। ରିଅଲମି ପ୍ୟାଡ୍ X ର ଫିଚର୍ ଏବଂ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, 1200×2000 ପିକ୍ସେଲ ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ 11-ଇଞ୍ଚ WUXGA + ଡିସ୍ପ୍ଲେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି।

ଟାବଲେଟ୍ 6GB RAM ଏବଂ 128GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଏହାର ମେମୋରୀ 512 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାର କରିପାରିବେ। ଏକ ପ୍ରୋସେସର୍ ଭାବରେ କମ୍ପାନୀକୁ ଏଥିରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 695 ଚିପସେଟ ଦିଆଯାଇଛି। ରିଅଲମି ପ୍ୟାଡ୍ X ଏକ 8,340mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ। ଏହି ବ୍ୟାଟେରୀ 33W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ।
ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ, ପ୍ୟାଡର ପଛ ଭାଗରେ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ସେହି ସମୟରେ, ସେଲଫି ପାଇଁ, ଆପଣ ଏଥିରେ 8-ମେଗାପିକ୍ସେଲ ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା ପାଇବେ। OS ଯେତେ ଦୂର, ଏହା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ଉପରେ ଆଧାର କରି ରିଅଲମି UI 3.0 ରେ କାମ କରେ। ତେବେ ଏହାର ସବୁ ଫିଚର୍ ଯେହେତୁ ଭଲ ରହିଛି ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.