ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେଲା ସାମସଙ୍ଗ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ବଡ୍ସ 2 ପ୍ରୋ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଫିଚର୍

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ନିଜର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପ୍ରଡକ୍ଟ ସବୁ ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସାମସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଭାରତରେ ଏହାର ନୂଆ ସାମସଙ୍ଗ ଇୟରବଡ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ସ 2 ପ୍ରୋ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ମେଗା ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏହି ଇୟରବଡ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସାମସଙ୍ଗ ଦୁଇଟି ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 4 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫ୍ଲିପ୍ 4 ସହିତ ଦୁଇଟି ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 5 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 5 ପ୍ରୋ ଇୟରବଡ ସହିତ ବଜାରରେ ଆଣିଛି। ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଇୟରବଡ ପ୍ରୋ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଗ୍ରାଫାଇଟ୍, ବୋରା ବାଇଗଣୀ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଇୟରବଡଗୁଡିକ ହାଇ କ୍ୱାଲିଟି ପରିସର ଏବଂ ଭଲ ସାଉଣ୍ଡ ସହିତ ଅଡିଓ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ 2 ପ୍ରୋ ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୭,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ରୁ କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଅଫଲାଇନ୍ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ 2 ପ୍ରୋ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ରୁ ପ୍ରି-ଅର୍ଡର ପାଇଁ ଇୟରବଡ୍ ଉପଲବ୍ଧ। ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ 2 ପ୍ରୋ ର ବିଶେଷତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ଆଧାରିତ ୱାନ୍ UI 4.0 ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ 2 ପ୍ରୋରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଇୟରବଡଗୁଡିକରେ 24-ବିଟ୍ ହାଇ-ଫାଇ ଅଡିଓ ସହିତ ସ୍ଫଟିକ୍ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଧ୍ୱନି ସହିତ କୋକ୍ସିଆଲ୍ ସ୍ପିକର ଅଛି। ଇୟରବଡରେ ଇଣ୍ଟେଲିଜେଣ୍ଟ୍ ଆକ୍ଟିଭ୍ ଭଏସ୍ ବାତିଲ୍ (ANC) ଏବଂ 360 ଅଡିଓ ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିସହ, ଇୟରବଡଗୁଡିକରେ ଗାଲାକ୍ସି ଡିଭାଇସ୍ ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଟିଭି ସହିତ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟ ଥିଙ୍ଗ୍ସ ସର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ସଂଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ରହିଛି।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ବଡ୍ 2 ପ୍ରୋ ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। ଇୟରବଡ୍ର ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହା କେସ୍ ସହିତ 515mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି। ଏହା ସହିତ, ଶୀଘ୍ର ଚାର୍ଜ ହେବାର ଫିଚର୍ ରହିଛି ଏଥିରେ। ଏଥି ସହିତ, ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଇୟରବଡ୍ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜରେ, ANC ସହିତ ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପ୍ଲେକ୍ ଏବଂ ANC ବିନା ୨୯ ଘଣ୍ଟା ନିଆଯାଇପାରିବ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବଡ୍ ଜଳ ପ୍ରତିରୋଧକ ପାଇଁ ଏକ IPX7 ରେଟିଂ ମଧ୍ୟ ପାଇଛି। ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.