ବେଷ୍ଟ ଫିଚର୍ ଓ ଅଫର ସହ କିଣନ୍ତୁ Samsung, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। କାରଣ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏଫ୍ 13 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସର୍ବନିମ୍ନ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହି ଅଫର ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଲାଇଭ୍ ରହୁଛି। ଏହି ବଜେଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କମ୍ପାନୀ ୫୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 6000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଦେଉଛି। ସାମସଙ୍ଗର ବଜେଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଗାଲାକ୍ସି F13 (4GB + 64GB) ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଫର ପାଇଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ମନ୍ଥ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଫେଷ୍ଟରେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣି ପାରିବେ।

ମାତ୍ର ୧୧ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଟ୍ୟାଗ୍ ସହିତ, ଆପଣ ଏହି ଫୋନରେ ତୁରନ୍ତ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ପାଇବେ। ଏହି ରିହାତି ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡ ପାଇଁ ରହିଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏସବିଆଇ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୭୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଫୋନ୍ ବିନିମୟ ଅଫରରେ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ୧୧,୨୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି F13 ର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସାମସଙ୍ଗର ଏହି ବଜେଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅନେକ ଦମଦାର ଫିଚର୍ ରହିଛି।

ଏଥିରେ କମ୍ପାନୀ 6.6-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD + LCD ପ୍ୟାନେଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଏହି ଡିସପ୍ଲେ ଏକ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ନଚ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। କମ୍ପାନୀର ଏହି ଫୋନ୍ 4 GB RAM ଏବଂ 128 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇଣ୍ଟରନାଲ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ। ଏକ ପ୍ରୋସେସର୍ ଭାବରେ, କମ୍ପାନୀ ଏଥିରେ ମାଲି G52 ସହିତ Exynos 850 ଚିପସେଟ୍ ଦେଉଛି। ଫୋନର ପଛ ଭାଗରେ, ଆପଣ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ ସହିତ ତିନୋଟି କ୍ୟାମେରା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଏଥିମଧ୍ୟରେ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ସୁଟର ସହିତ 50 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

ଏହି ସମୟରେ, ସେଲଫି ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ଫୋନର ସାମ୍ନାରେ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ପାଇବେ। ଏହି ଫୋନରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ସହିତ 6000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ବ୍ୟାଟେରୀ 15W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ। OS ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ଉପରେ ଆଧାର କରି OneUI 4.0 ରେ କାମ କରେ।ସଂଯୋଗୀକରଣ ପାଇଁ ଏହା 4G, ଡୁଆଲ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 5.0, ଜିପିଏସ୍ ଏବଂ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ଭଳି ବିକଳ୍ପ ପାଇବ। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.