ପାୱାରଫୁଲ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି ଏହି ଫୋନରେ, କେବଳ ୮୦୦୦ ରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଫୋନ୍ କିଣନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ କେତେ ମାତ୍ରାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରିବ ତାହା ଉପରେ ସମସ୍ତେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି। କାରଣ ଏବେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବ୍ୟବହାର ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ବଢ଼ିଛି। ପ୍ରାୟ ଅନେକ କାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ହେଉଛି। ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାର୍ଜ ରଖୁଥିବା ବ୍ୟାଟେରୀ ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍।

ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୮୦୦୦ ରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ଫୋନ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫୋନ୍ ହୋଇପାରେ। ଏହାକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଲେଭଲ୍ ସେଗମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ବଜାରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିଭାଗରେ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ।

ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ Plus ପ୍ଲସ୍:

ପ୍ରଥମେ ଆସୁଛି ଇନଫିନିକ୍ସ ଫୋନ୍। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୭୯୯୯ ଟଙ୍କା। ନୂତନ ଭାବେ ଆସିଥିବା ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ 6 ପ୍ଲସ୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବିକଳ୍ପ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ। ଏହି ଫୋନରେ 6.82 ଇଞ୍ଚ HD + ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପାଇଁ, ଏହାର ଏକ ହେଲିଓ G25 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଫୋନ୍ ଗୁଗୁଲର ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ରେ କାମ କରେ। ଏହି ଫୋନ୍ 3GB RAM ଏବଂ 64GB ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଅଛି। ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇପାରିବ। ଏହା 3 GB ଭର୍ଚୁଆଲ୍ RAM କୁ ମଧ୍ୟ ସପୋର୍ଟ କରେ। ଫୋନରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି। ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପାଇଁ, ଏହି ଫୋନରେ 8MP ଡୁଆଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ଡୁଆଲ୍ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ ସହିତ 5MP କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି। ଫଟୋ ସୁଟ୍ ପାଇଁ କ୍ୟାମେରା ଭଲ। ଆପଣ ଏହି ଫୋନ୍ ସହିତ HD ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରିପାରିବେ।

realme C30:

ଏହାପରେ ଆସୁଛି ରିଅଲମି C30। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୭ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କା। realme C30 ଦୁଇଟି ପ୍ରକାରରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହାର 2GB + 32GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୭,୪୯୯ ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ଏହାର 3GB + 32GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ୮,୨୮୮ଟଙ୍କା। Realme C30 ରେ 6.5 ଇଞ୍ଚ HD Plus ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଏହି ଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ଅଲ୍ଟ୍ରା ସ୍ଲିମ୍ ଭର୍ଟିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ଡିଜାଇନ୍ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାର ବିଭାଗରେ ସବୁଠାରୁ ପତଳା ଏବଂ ହାଲୁକା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍। ଫୋନର ଓଜନ ହେଉଛି 182 ଗ୍ରାମ। ଏହାର 6.5 ଇଞ୍ଚ HD + ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପାଇଁ, ଏହି ଫୋନରେ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ପଛ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ଅଛି। କ୍ୟାମେରା ସହିତ AI ସପୋର୍ଟ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପାଇଁ, ଏହି ଫୋନରେ ଏକ ୟୁନିସୋକ T612 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି, ଯାହାର ଘଣ୍ଟା ବେଗ 1.82GHz। ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ପାୱାର 5000mAh ରହିଛି। ଯାହା 45 ଦିନର ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ବୋଲି ଦାବି କରେ।

ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ 6:

ଇନଫିନିକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ 6। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୭,୪୯୯ଟଙ୍କା। 2GB + 64GB ପ୍ରକାରରେ ଆସିଥାଏ। କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନରେ 6.6-ଇଞ୍ଚ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ଡିସ୍ପ୍ଲେ ରଖିଛି। ଏହି ଫୋନ୍ 2GB ଭର୍ଚୁଆଲ୍ RAM ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ଫୋନରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ଏବଂ ଫେସ୍ ଅନଲକ୍ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପାଇଁ, ଏହି ଫୋନରେ କ୍ୱାଡ-କୋର ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ A22 ଚିପସେଟ ଦେଉଛି। ଏହି ଫୋନ୍ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ଆସିଥାଏ। କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହି ବ୍ୟାଟେରୀ 4G ଟକ୍ ଟାଇମ୍ ର ୫୪ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଦେଇଥାଏ। ଏହି ଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 11 ରେ କାମ କରେ। SMART 6 ର ପଛରେ ଡୁଆଲ୍ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଡୁଆଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଥିବାବେଳେ ସେଲଫି ପାଇଁ ଏହି ଫୋନରେ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଅଛି।

ରେଡମି 9A: Redmi 9A ର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୬୯୯୯ ଟଙ୍କା।
ଯାହାକି 2 ଜିବି ରାମ୍ ଏବଂ 32 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଏହି ଫୋନରେ 6.53 ଇଞ୍ଚ HD ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପାଇଁ, ଏଥିରେ 2GHz ଅକ୍ଟା-କୋର ହେଲିଓ G25 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି। ଏହି ଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଆଧାରିତ। MIUI 11 କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଫୋନରେ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ପଛ କ୍ୟାମେରା ଥିବାବେଳେ ସେଲଫି ପାଇଁ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ଯାହାର ଆପେଚର | f / is 2.2। ପଛ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ରେଡମି 9A ରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି ଯାହା 10W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଏହି ଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି।

POCO C3 : ଶେଷରେ ଆସୁଛି ପୋକୋ C3। ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୭,୮୮୦ ଟଙ୍କା। ଏହି ଫୋନ୍ 3GB RAM ଏବଂ 32GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥିରେ 6.53 ଇଞ୍ଚ HD + ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଫୋନ୍ ମିଡିଆ ଟେକ୍ ହେଲିଓ G35 ପ୍ରୋସେସର୍ ଦେଇଛି। ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହାକୁ MIUI 12 ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ପଛରେ ଟ୍ରିପଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଉପଲବ୍ଧ, ଯେଉଁଥିରେ ଏଥିରେ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଇମେରୀ, 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଡିପ୍ କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଫୋନର ଆଗରେ ସେଲଫି ପାଇଁ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଫୋନରେ 5000 mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି, ଯାହା 10W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.